Vianočný predaj

4.12. 2022Novinky

Blíži sa čas Vianoc a s ním spojený čas hľadania vhodných darčekov pre Vašich blízkych.

Jednou z možností je aj nákup výrobkov, či šperkov z polodrahokamov z našich dielní.

V ponuke máme opäť šperky pre dámy, pánov aj deti. Vybrať si je možné z pestrej ponuky náhrdelníkov, náramkov, náušníc, prstienkov, či rôznych setov.

Na svoje si prídu aj zberatelia – nechýbajú nám vzorky minerálov, či skamenelín zo všetkých kútov sveta. A samozrejme aj z nášho prekrásneho Slovenska 🙂

Z doplnkov sú k dispozícii rôzne soľné svietniky, svietniky z avanturínu, krištáľu a ruženínu, anjeličkovia a sloníky z krištáľu, ruženínu či ametystu.

Doplnili sme tiež interiérové harmonizéry – či už vyrobené z dreva v kombinácii z minerálmi, alebo originálne kúsky krištáľových či ametystových geód a drúz na stôl, či väčších do Vášho interiéru.

Nie všetko máme zobrazené v ponuke na našom e-shope www.stinga.sk, preto Vás pozývame na návštevu do našej vzorkovne v Batizovciach. Stačí sa telefonicky ohlásiť na čísle 0905350079 a dohodnúť si čas. Obvykle je to v čase medzi 16.00 – 18.00, ale samozrejme sa dá dohodnúť aj inak.

Alebo si niečo pekné z nášho sortimentu môžete prísť vybrať aj na 1. Mini vianočné trhy do vynoveného hotela Lopušná Dolina v sobotu 10.12.2022 v čase od 13.00-18.00. Okrem našej ponuky na Vás budú čakať aj stánky s medovníkmi, oblátkami, sviečkami a inými hand made výrobkami

Nebude chýbať ani tradičný Vianočný punč, pečené klobásky a mnoho iných dobrôt.

Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na Vás 🙂

Značky: